Dyskusja użytkownika:Mappy

Z Encyklopedii LGBT
Skocz do: nawigacja, szukaj

Hello, Witamy serdecznie w Homopedii i zapraszamy do tworzenia kolejnych artykułów. Przy okazji zachęcam do stworzenia swojej strony homopedysty. :) WikiSysop 12:25, 13 gru 2010 (CET)

Nie ma problemu. Zrobione. Właśnie utworzyłem Kategoria:Osoby LGBT. :) WikiSysop 21:21, 13 gru 2010 (CET)

Dyskusja:Sytuacja prawna i społeczna osób LGBT w Pakistanie

Odnieś się jakoś. WikiSysop 01:45, 25 mar 2011 (CET)

KA na wiki

Widzę, że próbujesz coś działać na Wikipedii. Osobiście sądzę, że nie ma to wielkiego sensu. Wyraźnie widać, że wnioski do KA są przyjmowane lub odrzucane zupełnie arbitralnie a mediacja lub jej brak to tylko wymówka. W przypadku Emanka jest to tym bardziej kuriozalne, że Elfhelm wyraźnie stwierdził, że mediacją nie jest zainteresowany więc to powinno zamknąć sprawę, no ale że niewłaściwa osoba złożyła wniosek na również niewłaściwą osobę to wniosek przepadł. Najmniejszy 02:45, 25 maj 2011 (CEST)

ot, spacerkiem przez

Tak sobie 'łaziłem' po internecie i w końcu zajrzałem (wiem, namiałeś dawniej ale zawsze czasu brak było). B. mi przykro za sposób potraktowania Ciebie, wiesz gdzie. Ja jeszcze stercze, bo chce kilka rzeczy (nie zwiazanych specjalnie z lgbt) zrobic/poprawić. Tu pewnikiem jeszcze wrócę. Będę we wrześniu w Warszawie. Możemy się spotkać na kawie. O ile tam jesteś, bo już nie jestem pewny. Powodzenia. --Emanek 10:35, 24 lip 2011 (CEST)

Witaj jako nowy admin

Parę guziczków Ci przybyło. Z pozdrowieniami WikiSysop 23:43, 28 lip 2011 (CEST)

Hasła

Cześć, nie wiedziałem że nie można używać brudnopisu do takich celów. Razem z kolegami tworzymy hasła które potem wklejamy na Wikipedię, niestety przy obecnym kursie na Wikipedii nie możemy tego robić. Jeśli oczywiście mamy tego zaprzestać to się dostosujemy :) Choć prosiłbym może o kontakt mailowy, gadu gadu jest taka możliwość?

nowe

Chcę zostać edytorem. Proszę, dajcie mi możliwość, ale proszę niech ktoś przejrzy moje edycje: Rodzicielstwo LGBT, Małżeństwa osób LGBT, związki partnerskie--Trzecimaja (dyskusja) 00:28, 29 lis 2014 (CET)