Eating Out 3: Bierz, co chcesz

Z Encyklopedii LGBT
Skocz do: nawigacja, szukaj
Eating Out 3: Bierz, co chcesz
Eating Out 3: All You Can Eat
Eating Out 3: Bierz, co chcesz
Gatunek komedia romantyczna
Data premiery Świat 19 lipca 2009 r.
Polska 20 marca 2012 r.
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język angielski, wietnamski
Czas trwania 80 minut
Reżyseria Glenn Gaylord
Scenariusz Phillip J. Bartell
Główne role Daniel Skelton,
Chris Salvatore,
Leslie Jordan,
Mink Stole
oraz Rebekah Kochan
Muzyka Meiro Stamm
Zdjęcia Tom Camarda
Scenografia Justin Lieb,
Adri Siriwatt
Kostiumy Jennifer Herrenkohl
Montaż Phillip J. Bartell
Produkcja Kirk Cruz,
Michael Shoel
Wytwórnia Ariztical Entertainment,
EOSS Productions
Poprzednik Eating Out 2: Ten drugi raz
Kontynuacja Eating Out 4: Obóz teatralny
Portal Film

Eating Out 3: Bierz, co chcesz (ang. Eating Out: All You Can Eat), amerykańska komedia w reżyserii Glenna Gaylorda z 2009 roku, drugi sequel przebojowego filmu Eating Out (2004). Oficjalna, światowa premiera filmu miała miejsce 19 lipca 2009 roku podczas Outfest Film Festival. Dystrybutorem filmu na terenie Polski jest Tongariro Releasing. Polska premiera filmu miała miejsce 20 marca 2012 roku na DVD i w serwisie typu „wideo na życzenie” OutFilm.pl.

Zarys fabuły filmu „Eating Out 3: Bierz, co chcesz”

Casey wraz z Tiffany wykorzystując zdjęcia striptizera Rayana tworzą fałszywy profil, aby poznać Zacka. Ten jest zauroczony osobowością jaka kryje się za profilem. Nieoczekiwanie jednak plany Caseya krzyżuje prawdziwy Ryan.

Fabuła filmu „Eating Out 3: Bierz, co chcesz”

Information icon.svg Uwaga: poniżej znajdują się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu.

Po pogrzebie Marka i Kyle'a (którzy zginęli kiedy jeden drugiemu robił fellatio w samochodzie, gdy autobus trasy koncertowej Céline Dion zderzył się z ich samochodem), mama Kyle'a Helen (Mink Stole) zabiera do siebie siostrzeńca geja Caseya (Daniel Skelton), i daje jego numer Tiffani (Rebekah Kochan), przyjaciółce Kyle'a, która zatrudnia go w swoim salonie piękności „Nail Me”.

Udają się do lokalnego centrum LGBT aby Casey zgłosił się tam do pracy jako wolontariusz. Casey spotyka tam Zacka (Chris Salvatore) i jest nim zauroczony. Więc aby go lepiej poznać razem z Tiffani zakładają fałszywy profil online wykorzystując zdjęcia byłego chłopaka Tiffani – striptizera Ryana. W ten sposób dowiadują się, że Zack rozstał się ze swoim chłopakiem. Ponadto Zack jest zauroczony postacią z fałszywego profilu. Casey stara się zbliżyć do Zacka i wykorzystać jego rozstanie z byłym już chłopakiem.

Wszystko komplikuje się gdy pojawia się prawdziwy Ryan (Michael E.R. Walker). Aby zdenerwować Tiffani Ryan udaje geja i umawia się z Zackiem. Randka nie udaje się ponieważ Rayan zupełnie nie potrafi docenić wrażliwości Zacka. Zasmucony Zack dzwoni do Caseya, którego traktuje jak przyjaciółkę), której może się zwierzyć (ang. fag hag. Gdy Casey ma zamiar wyznać Zackowi, że go okłamał znów pojawia się Rayan i wyjaśnia wszystko Zackowi, który zdenerwowany i załamany wyprasza obu.

Casey udaje się do gejowskiego lokalu gdzie starszy gej Harry przestrzega go przed pokusą szukania ukojenia w seksie. Casey go jednak nie słucha i daje się uwieść Lionelowi (John Stallings), który podstępnie nagrywa scenę ich seksu.

Ryan i Tiffani oboje chcąc pomóc Caseyowi i Zackowi podstępnie zwabiają ich do jednego domu i zamykają ich razem, aby mogli porozmawiać. Chłopcy zachowują jednak wobec siebie dystans i Rayan postanawia ośmielić ich bardziej swoim ciałem i wkracza między nich wykonując striptiz.

Gdy chłopcy znów są w pełni pogodzeni sytuacja znów się komplikuje. Lionel przysyła film przedstawiający jego seks z Casey'em. Zack ucieka. Casey chce wyjechać ale ciocia Helen odradza mu ten pomysł.

Do kolejnego pogodzenia chłopców dochodzi w trakcie charytatywnej licytacji, w której Casey zastępuje Lionela, który zrezygnował gdy pokłócił się z Zackiem. Casey opowiada zgromadzonym jak za sprawą Harry'ego zmienił zdanie o społeczności LGBT. Zack znów kocha Caseya i wylicytowuje za niego najwyższą kwotę.

Information icon.svg Tu kończą się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu.

Obsada filmu „Eating Out 3: Bierz, co chcesz”

 • Rebekah Kochan jako Tiffani von der Sloot
 • Daniel Skelton jako Casey
 • Chris Salvatore jako Zack
 • Michael E.R. Walker jako Ryan
 • Julia Cho jako Tandy
 • Mink Stole jako Helen
 • Leslie Jordan jako Harry
 • John Stallings jako Lionel
 • Maximiliano Torandell jako Ernesto
 • Sumalee Montano jako Pam
 • Cristina Balmores jako Candy
 • Tabitha Taylor jako Tabitha
 • Daniel Okeefe jako młody Kyle
 • Rick D'Agostino jako ogier bez koszulki

Realizacja filmu „Eating Out 3: Bierz, co chcesz”

Film kręcono w 2009 roku na terenie Los Angeles. Spośród pierwotnego grona postaci zachowane zostały jedynie role Tiffani van der Sloot i Helen – ciotka Caseya.

Zwiastun filmu „Eating Out 3: Bierz, co chcesz”