Eating Out 4: Obóz teatralny

Z Encyklopedii LGBT
Skocz do: nawigacja, szukaj
Eating Out 4: Obóz teatralny
Eating Out 4: Drama Camp
Eating Out 4: Obóz teatralny
Gatunek komedia romantyczna
Data premiery Świat 1 lipca 2011 r.
Polska 20 marca 2012 r.
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język angielski
Czas trwania 96 minut
Reżyseria Q. Allan Brocka
Scenariusz Q. Allan Brocka,
Phillip J. Bartell
Główne role Daniel Skelton,
Chris Salvatore,
Aaron Milo,
Mink Stole
oraz Rebekah Kochan
Muzyka Meiro Stamm
Zdjęcia Amanda Treyz
Scenografia Caity Birmingham,
Alexa Roland
Kostiumy Malcolm Bacani
Montaż Phillip J. Bartell
Produkcja Q. Allan Brocka,
Michael Schoel
Wytwórnia Ariztical Entertainment
Poprzednik Eating Out 3: Bierz, co chcesz
Kontynuacja Eating Out 5: Otwarty weekend
Portal Film

Eating Out 4: Obóz teatralny (ang. Eating Out: Drama Camp), amerykańska komedia romantyczna w reżyserii Q. Allana Brocki z 2011 roku, trzeci sequel filmu Eating Out (2004), także reżyserowanego przez Brockę. Dystrybutorem filmu na terenie Polski jest Tongariro Releasing. Polska premiera filmu miała miejsce 20 marca 2012 roku na DVD i w serwisie typu „wideo na życzenie” OutFilm.pl.

Zarys fabuły filmu „Eating Out 4: Obóz teatralny”

Casey (Daniel Skelton) i Zack (Chris Salvatore) są parą przeżywającą kryzys a ich pożycie nie układa się. Obaj wyjeżdżają na obóz teatralny gdzie poznają nowych przyjaciół. Uwagę Zacka przykuwa przystojny chłopak o imieniu Benji (Aaron Milo), który choć deklaruje się jako osoba heteroseksualna wydaje się odwzajemniać fascynację Zacka.

Fabuła filmu „Eating Out 4: Obóz teatralny”

Information icon.svg Uwaga: poniżej znajdują się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu.

Film rozpoczyna się sceną, w której Zack (Chris Salvatore) i hydraulik wezwany do naprawy zaczynają się całować i zmierzają do seksu pod prysznicem, gdy nagle pojawia się Casey (Daniel Skelton) z nożyczkami i wielokrotnie dźga nimi kochanka swojego partnera. Okazuje się, że jest to krótkometrażowy film realizowany jako praca konkursowa będąca przepustką na obóz aktorski.

Casey i Zack są parą przeżywającą kryzys a ich pożycie nie układa się. Mimo wielkiego zaangażowania ze strony Caseya, Zack wydaje się podchodzić niechętnie do seksu. Obaj jadą na obóz wraz z kilkoma innymi zakwalifikowanymi osobami. Jeszcze przed wyruszeniem w drogę uwagę Zacka przyciąga ciało Benji (Aaron Milo), które ten śmiało prezentuje ofiarowując swoją koszulkę do prowizorycznego zawiązania niedomykającego się bagażnika.

Wyruszając Zack z nieskrywaną radością przesiada się do nowo poznanego kolegi zostawiając swego chłopaka na tylnym siedzeniu. Benji przedstawia się jako osoba heteroseksualna, a Zack z trudem kryje rozczarowanie.

Na obóz udają się również heteroseksualny reżyser Jason (Garikayi Mutambirwa) oraz transseksualna Lily (Harmony Santana) będąca w trakcie procesu przemiany. Casey wpada w oko przystojnemu Beau (Ronnie Kroell), z którym dzieli pokój.

Obóz jest prowadzony przez apodyktycznego reżysera Dicka Dickeya (Drew Droege), który jak sam o sobie twierdzi nie uprawiał seksu od siedmiu i pół roku i zakazuje go również wszystkim uczestnikom obozu pod rygorem natychmiastowego usunięcia.

Casey dostrzega fascynację Zacka nowo poznanym kolegą i obawia się, że straci go jako partnera. Zaprzyjaźnia się Penny (Lilach Mendelovich) przyjętą na obóz w zamian za pracę.

Obóz ma się zakończyć przedstawieniem i każda grupa ma przygotować własną wersję jednego z dramatów Szekspira. Zack, Bencji i Lily wraz z Jasonem jako reżyserem przygotowują „Poskromienie złośnicy”.

Penny wpada na szalony pomysł i liśćmi trującej rośliny rosnącej w pobliżu obozu naciera majtki Benji po czym musi szybko uciekać przed nadchodzącym Zackiem. Zack będąc sam w pokoju i widząc leżącą na wierzchu bieliznę, sięga po nią i zaczyna się nią bawić, wąchać ją, ocierać o twarz, klatkę piersiową i genitalia. Po chwili pojawia się u niego pieczenie i wysypka, która uniemożliwia mu udział w próbach.

Na czas niedyspozycji Zacka w próbach zastępuje go Casey. Gdy grają z Benji scenę pocałunku, Casey chwyta go za krocze i przekonuje się, że Benji nie jest heteroseksualistą. Dochodzi do przekonania, że powinien usunąć się i pozwolić Zackowi szukać szczęścia z Benji. Mówi o tym Zackowi na osobności.

Gdy stan Zacka poprawia się, może już normalnie uczestniczyć w próbach. Lily zdenerwowana niezdecydowaniem Jasona co do jej osoby wybiega, a Jason podąża za nią. Wykorzystuje to Casey i niepostrzeżenie zajmuje ukryte w mroku miejsce reżysera. Każe Zackowi i Benji kontynuować próbę sceny pocałunki. Swymi słowami nakłania ich również do tego, by posunęli się dalej i przeszli do seksu. Sam również podniecony zaczyna się masturbować.

Pojawia się Dick Dickey i zdenerwowany oznajmia, że cała grupa jest wykluczona z konkursu.

Penny postanawia naprawić sytuację. Nakłania Conora (Steven Daigle), którego również nakryła na seksie, aby udał się do Dicka Dickeya i skłonił go do seksu. Plan udaje się zrealizować w pełni a odgłosy zabawy za sprawą włączonego mikrofonu słyszy cały obóz a nawet goście, którzy już zjeżdżają się na finałowe przedstawienie.

Dick zmienia swe zdanie co do seksu i w ostatniej chwili przywraca występ wykluczonej grupy. Życzy sobie takiego samego występu jaki widział, a grupa ma zamiar to życzenie spełnić. W trakcie występu Lily nagle kieruje swe słowa do Jasona, czym zmusza go do wyjścia na scenę. Jason przeprasza za swe zachowanie wobec niej i rzuca się na nią. Benji i Zack również rozpoczyna scenę seksu, a po chwili dołącza do nich trzecia para – Casey i Beau. Kurtyna opada a publiczność nagradza grupę gromkimi oklaskami. Przypada jej również w udziale nagroda główna.

Information icon.svg Tu kończą się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu.

Obsada filmu „Eating Out 4: Obóz teatralny”

 • Daniel Skelton jako Casey
 • Chris Salvatore jako Zack
 • Rebekah Kochan jako Tiffani von der Sloot
 • Aaron Milo jako Benji
 • Harmony Santana jako Lilly
 • Lilach Mendelovich jako Penny
 • Garikayi Mutambirwa jako Jason Williams
 • Ronnie Kroell jako Beau
 • Drew Droege jako Dick Dickey
 • Marikah Cunningham jako Genevieve
 • Steven Daigle jako Conor
 • Mink Stole jako ciotka Helen

Zwiastun filmu „Eating Out 4: Obóz teatralny”