Fellow.pl

Z Encyklopedii LGBT

Fellow.pl, polski serwis społecznościowy dla mężczyzn homoseksualnych, biseksualnych, transseksualnych oraz heteroseksualnych[1].

O serwisie

Ideą serwisu jest pomoc w znalezieniu „drugiej połówki” osobom homoseksualnym. Założyciele dają możliwość dodania 15 zdjęć. Możliwe jest także dodawanie zdjęć tzw. od 18 lat, należy wtedy jednak zaznaczyć, że jest to takie zdjęcie na panelu dodawania fotografii. Można także stworzyć folder z prywatnymi zdjęciami, należy wtedy założyć do niego hasło. Jeżeli pragniemy umieścić zdjęcie +18 w zdjęciach prywatnych nadal mamy obowiązek zaznaczyć ograniczenie wiekowe. Jeżeli nie dostosujemy się do tego, administratorzy mają prawo usunąć profil bez podania przyczyny. Możemy także ustawić zdjęcie profilowe, musimy jednak pamiętać, że nie ma możliwości wybrać zdjęcia +18 lub prywatnego.

Szata graficzna

Od samego początku strona utrzymana jest w kolorze czerwonym. Na stronie logowania widnieją zdjęcia modeli, którzy są „twarzą” serwisu. W górnej części strony widnieje napis „fellow” w którym litery "l" układają się w kształt człowieka. Szata graficzna serwisu była już raz zmieniana.

Przypisy

Zobacz też