GayPark

Z Encyklopedii LGBT
Plik:GayPark Screenshot.png
Interfejs użytkownika aplikacji GayPark

GayPark (także GPark), aplikacja społecznościowa dla gejów i mężczyzn biseksualnych stworzona na urządzenia z systemem Android (telefony i niektóre tablety) i iOS (iPhone, iPod Touch i iPad). Na systemie iOS aplikacja pojawiła się 3 maja 2013 roku, na systemie Android premiera systemu nastąpiła 18 stycznia 2014 roku.

Aplikacja GayPark jest dostępna do pobrania za darmo w Apple App Store i Google Play.[1][2] GayPark tak jak konkurencyjna aplikacja Grindr korzysta z geolokalizacji umożliwiającej zlokalizowanie innych homoseksualnych i biseksualnych użytkowników w najbliższej okolicy.

Interfejs aplikacji GayPark pokazuje zdjęcia osób z zainstalowaną aplikacją w kolejności od najbliżej przebywającego użytkownika. Po kliknięciu na zdjęcie wyświetlony zostaje krótki opis użytkownika, a także opcja czatu, wymiana zdjęć, wysyłanie wiadomości głosowych i udostępnianie własnego położenia.

GayPark posiada różne wersje językowe, między innymi: angielską, japońską, chińską uproszczoną, tajską i chińską tradycyjną.

Od 22 stycznia 2014 roku aplikacja jest dostępna także w płatnej wersji PRO. GayPark PRO jest wolny od reklam oraz oferuje szereg dodatkowych funkcji związanych z zarządzaniem aplikacją.

Materiał filmowy

Przypisy

Linki zewnętrzne