MenMeet.pl

Z Encyklopedii LGBT
MenMeet.pl
randki gejów i biseksualistów

wygląd strony
data powstania czerwiec 2010
rejestracja wymagana
http://www.menmeet.pl

MenMeet.pl, polski portal randkowy dla gejów i biseksualistów utworzony w czerwcu 2010 roku. Jest to portal społecznościowy zamkniętej wspólnoty mężczyzn, która została stworzona w celu zaspokajania potrzeb jej członków[1].

Misja

Misją portalu MenMeet.pl jest udostępnienie mężczyznom możliwości kontaktowania się ze sobą oraz wysokiej jakości usługi towarzyskie z zapewnieniem maksimum dyskrecji[1].

Rejestracja i korzystanie

Rejestracja na portalu oraz korzystanie z jego usług jest całkowicie anonimowe i bezpłatne. Użytkownikiem MenMeet może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia[2].

Ankieta użytkownika zawiera m.in. wiek, orientację seksualną i inne parametry (płeć, wzrost, waga itp.). Użytkownicy mogą łączyć się w grupy wedle zainteresowań, pisać blogi, kontaktować się ze sobą za pomocą komunikatora (czat) lub wysyłając wiadomości prywatne.

Istnieje możliwość dodawania zdjęć (widocznych dla wszystkich użytkowników lub zabezpieczonych za pomocą hasła) oraz filmów.

Oprócz tego każdy użytkownik może zamieszczać ogłoszenia (anonse towarzyskie, praca, wynajem i inne). Strona zawiera również artykuły tematyczne.

Języki

Na ten moment portal jest obsługiwany w języku polskim.

Usługi płatne

Aktywowanie konta VIP (od 3 zł) umożliwia:

  • dostęp do danych kontaktowych zarejestrowanych użytkowników (telefon, skype, GG);
  • prezentację (promocję) zdjęcia VIPa na poszczególnych stronach portalu w systemie losowym.

Przypisy

Linki zewnętrzne

Zobacz też