Tyler Henry

Z Encyklopedii LGBT
Skocz do: nawigacja, szukaj
Tyler Henry
Urodzony 13 stycznia 1996 r.
Stany Zjednoczone Hanford (Kalifornia)

Tyler Henry (wł. Tyler Henry Koelewyn), amerykański jasnowidz i medium oraz osobowość telewizyjna, urodzony 13 stycznia 1996 roku w Hanford (Kalifornia) w Stanach Zjednoczonych.

Tyler Henry jest otwarcie mówiącym o swojej orientacji gejem.[1]

Tyler Henry jest najlepiej znany jako jasnowidz i medium celebrytów z programu telewizyjnego "Tyler Henry - medium z Hollywood" (oryg. "Hollywood Medium with Tyler Henry"'). Program zaczął być nadawany w USA przez stację telewizyjną "E!" w styczniu 2016 roku i szybko okazał się ogromnym sukcesem z oglądalnością przekraczającą kilka milionów widzów.

Do tej pory w programie "Tyler Henry - medium z Hollywood" pojawili się między innymi: Joanna Krupa, Nico Tortorella, Khloé Kardashian, Nicole Polizzi, Boy George, Brett Eldredge, Matthew Lawrence, Carmen Electra, Johnny Weir, Kris Jenner, Paul Nassif, DJ Qualls, Carole Radziwill, Lance Bass, Jenna Dewan Tatum, Ice-T, Kendall Jenner, Lil' Kim, James Van Praagh, Eva Longoria, Adrianne Palicki, RuPaul.

W listopadzie 2016 roku Tyler Henry wydał swoją pierwszą książkę zatytułowaną "Between Two Worlds: Lessons From the Other Side", w której autor dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z jego seansami.

Cytaty

Tyler Henry o tym jak odkrył swoje zdolności:

Dorastałem w małym, konserwatywnym miasteczku, dlatego nigdy nie miałem z kim rozmawiać o takich tematach jak bycie medium. Gdy miałem dziesięć lat, moja babcia zachorowała na nowotwór. Pewnego dnia obudziłem się rano i miałem bardzo mocne przeczucie, że właśnie dzisiaj moja babcia umrze. Powiedziałem mamie, że musimy szybko udać się do babci, by się z nią pożegnać. Jednak nim wyszliśmy z domu, zadzwonił telefon i okazało się, że babcia umarła.
— Tyler Henry

Materiał filmowy

"Hollywood Medium Tyler Henry | Behind the Scenes"

Przypisy