Mr Gay Europe: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(Nowe hasło Mr Gay Europe) |
(Zwycięzcy) |
||
Linia 7: | Linia 7: | ||
{{CytatD|Zaproszenie do zorganizowania tak prestiżowej i dużej imprezy LGBT w Polsce to wielki zaszczyt. Chciałbym podziękować całemu zespołowi Mr Gay Europe za ich zaufanie i wsparcie. Zrobimy co w naszej mocy, aby konkurs stał się sukcesem | dyrektor krajowy Mr Gay Poland, Paweł Żabiński <ref>{{Cytuj stronę | url = http://www.mrgayeurope.com/2017/08/mr-gay-europe-2018-poland/ | tytuł = Mr Gay Europe 2018 in Poland | data dostępu = 2017-08-05 | opublikowany = Mr Gay Europe | język = en}}</ref>}} | {{CytatD|Zaproszenie do zorganizowania tak prestiżowej i dużej imprezy LGBT w Polsce to wielki zaszczyt. Chciałbym podziękować całemu zespołowi Mr Gay Europe za ich zaufanie i wsparcie. Zrobimy co w naszej mocy, aby konkurs stał się sukcesem. | dyrektor krajowy Mr Gay Poland, Paweł Żabiński <ref>{{Cytuj stronę | url = http://www.mrgayeurope.com/2017/08/mr-gay-europe-2018-poland/ | tytuł = Mr Gay Europe 2018 in Poland | data dostępu = 2017-08-05 | opublikowany = Mr Gay Europe | język = en}}</ref>}} | ||
== Zwycięzcy Mr Gay Europe == | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Rok | |||
! Zwycięzca | |||
! Kraj | |||
! Miejsce konkursu | |||
|- | |||
|2005 | |||
| Alexander van Kempen | |||
| {{Flaga | NLD}} Holandia | |||
| Oslo, Norwegia | |||
|- | |||
|2006 | |||
| Nándi Gyöngyösi | |||
| {{Flaga | HUN}} Węgry | |||
| Amsterdam, Holandia | |||
|- | |||
|2007 | |||
| Jackson Netto | |||
| {{Flaga | DEU}} Niemcy | |||
| Budapeszt, Węgry | |||
|- | |||
|2008 | |||
| Antonio Pedro Almijez | |||
| {{Flaga | ESP}} Hiszpania | |||
| Budapeszt, Węgry | |||
|- | |||
|2009 | |||
| Sergio Lara | |||
| {{Flaga | ESP}} Hiszpania | |||
| Oslo, Norwegia | |||
|- | |||
|2011 | |||
| Giulio Spatola | |||
| {{Flaga | ITA}} Włochy | |||
| Braşov, Rumunia | |||
|- | |||
|2012 | |||
| Miguel Ortiz | |||
| {{Flaga | ESP}} Hiszpania | |||
| Rzym, Włochy | |||
|- | |||
|2013 | |||
| Robbie O'Bara | |||
| {{Flaga | IRL}} Irlandia | |||
| Praga, Czechy | |||
|- | |||
|2014 | |||
| Jack Johansson | |||
|{{Flaga | SWE}} Szwecja | |||
| Bregenz, Austria | |||
|- | |||
|2016 | |||
| Raf Van Puymbroeck | |||
| {{Flaga | BEL}} Belgia | |||
| Oppdal, Norwegia | |||
|- | |||
|2017 | |||
|Matt Rood | |||
| {{Flaga | ENG}} Anglia | |||
| Sztokholm, Szwecja | |||
|} | |||
{{Przypisy}} | {{Przypisy}} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* [http://mrgayeurope.com Oficjalna strona Mr Gay Europe] | * [http://mrgayeurope.com Oficjalna strona Mr Gay Europe] |
Wersja z 13:09, 14 lut 2018
Mr Gay Europe, europejski konkurs piękności dla homoseksualnych mężczyzn. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w Norwegii w Oslo w 2005 roku. W 2018 roku Konkurs Mr Gay Europe odbędzie się w Polsce.
Mr Gay Europe 2018
Konkurs Mr Gay Europe 2018, odbędzie się w Polsce w dniach 4-12 sierpnia 2018 roku.
„
Organizując Mr Gay Europe 2018 w Polsce, chcemy wysłać wiadomość do gejowskiej społeczności w Europie; że musimy stać ramię w ramię i wspierać naszych braci i siostry na całym kontynencie. ”
— Prezes Mr Gay Europe, Tore Aasheim [1]
„
Zaproszenie do zorganizowania tak prestiżowej i dużej imprezy LGBT w Polsce to wielki zaszczyt. Chciałbym podziękować całemu zespołowi Mr Gay Europe za ich zaufanie i wsparcie. Zrobimy co w naszej mocy, aby konkurs stał się sukcesem. ”
— dyrektor krajowy Mr Gay Poland, Paweł Żabiński [2]
Zwycięzcy Mr Gay Europe
Przypisy
- ↑ Mr Gay Europe 2018 in Poland (ang.). Mr Gay Europe. [dostęp 2017-08-05].
- ↑ Mr Gay Europe 2018 in Poland (ang.). Mr Gay Europe. [dostęp 2017-08-05].