1920
edycji
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 288: | Linia 288: | ||
|18% | |18% | ||
|Oceniane zachowanie: Homoseksualizm | |Oceniane zachowanie: Homoseksualizm | ||
|- | |||
|CBOS | |||
|Nr 149/2014 | |||
|<ref name="149/2014">{{cytuj stronę | url = http://badanie.cbos.pl/details.asp?q=a1&id=5088 | tytuł = Granice tolerancji - stosunek do wybranych grup mniejszościowych | data dostępu = 2014-12-24 | imię = Natalia | nazwisko = Hipsz | opublikowany = badanie.cbos.pl | data = 2014-11-04 | język = pl}}</ref> | |||
|2014-09-11 | |||
|2014-09-17 | |||
|946 | |||
|18% | |||
|77% | |||
|5% | |||
|Czy miał(a)by pan(i) coś przeciwko temu, aby mieć za sąsiada geja? | |||
|} | |} | ||
<noinclude>{{Przypisy}} | <noinclude>{{Przypisy}} |