1920
edycji
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
(nowe badania) |
||
Linia 299: | Linia 299: | ||
|5% | |5% | ||
|Czy miał(a)by pan(i) coś przeciwko temu, aby mieć za sąsiada geja? | |Czy miał(a)by pan(i) coś przeciwko temu, aby mieć za sąsiada geja? | ||
|- | |||
|PBS | |||
| | |||
|<ref name="MNW">{{cytuj stronę | url = http://miloscniewyklucza.pl/doc/PostawyWobecRownosciMalzenskiejWPolsce_raportMNW.pdf | tytuł = Postawy wobec równości małżeńskiej w Polsce | data dostępu = 2016-05-01 | opublikowany = miloscniewyklucza.pl| język = pl}}</ref> | |||
|2015-05-01 (?) | |||
|2015-05-15 (?) | |||
|1000 | |||
|61% | |||
|25% | |||
|14% | |||
|Czy zaakceptował(a)by Pan/i dwie osoby tej samej płci żyjące w stałym związku zamieszkiwały w Pana/Pani mieście? | |||
|- | |||
|PBS | |||
| | |||
|<ref name="MNW" /> | |||
|2015-05-01 (?) | |||
|2015-05-15 (?) | |||
|1000 | |||
|52% | |||
|33% | |||
|15% | |||
|Czy zaakceptował(a)by Pan/i dwie osoby tej samej płci żyjące w stałym związku były Pana/Pani sąsiadami? | |||
|- | |||
|PBS | |||
| | |||
|<ref name="MNW" /> | |||
|2015-05-01 (?) | |||
|2015-05-15 (?) | |||
|1000 | |||
|50% | |||
|34% | |||
|16% | |||
|Czy zaakceptował(a)by Pan/i dwie osoby tej samej płci żyjące w stałym związku były zatrudnione w Pana/Pani miejscu pracy? | |||
|- | |||
|PBS | |||
| | |||
|<ref name="MNW" /> | |||
|2015-05-01 (?) | |||
|2015-05-15 (?) | |||
|1000 | |||
|39% | |||
|41% | |||
|20% | |||
|Czy zaakceptował(a)by Pan/i dwie osoby tej samej płci żyjące w stałym związku były wśród Pana/Pani znajomych, przyjaciół? | |||
|- | |||
|PBS | |||
| | |||
|<ref name="MNW" /> | |||
|2015-05-01 (?) | |||
|2015-05-15 (?) | |||
|1000 | |||
|29% | |||
|47% | |||
|24% | |||
|Czy zaakceptował(a)by Pan/i dwie osoby tej samej płci żyjące w stałym związku zostały członkami Pana/Pani bliskiej rodziny? | |||
|} | |} | ||
<noinclude>{{Przypisy}} | <noinclude>{{Przypisy}} |