1920
edycji
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(nowe hasło) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 156: | Linia 156: | ||
|10% | |10% | ||
|Jak Pan(i) sądzi, czy osoby pozostające w stałym związku niebędące małżeństwem powinny mieć prawo do występowania o rentę rodzinną po zmarłym partnerze/partnerce? | |Jak Pan(i) sądzi, czy osoby pozostające w stałym związku niebędące małżeństwem powinny mieć prawo do występowania o rentę rodzinną po zmarłym partnerze/partnerce? | ||
|- | |||
|CBOS | |||
|32/2015 | |||
|<ref name="32/2015">{{cytuj stronę | url = http://badanie.cbos.pl/details.asp?q=a1&id=5149 | tytuł = Oczekiwane zmiany w nauczaniu Kościoła | data dostępu = 2015-10-18 | imię = Beata | nazwisko = Roguska | opublikowany = badanie.cbos.pl | data = 2015-03-10 | język = pl}}</ref> | |||
|2015-02-05 | |||
|2015-02-11 | |||
|1003 | |||
|32% | |||
|52% | |||
|15% | |||
|Czy uważa Pan(i), że kościół katolicki powinien umożliwić osobom będącym w związkach homoseksualnych przystępowanie do komunii | |||
|- | |||
|CBOS | |||
|32/2015 | |||
|<ref name="32/2015" /> | |||
|2015-02-05 | |||
|2015-02-11 | |||
|1003 | |||
|16% | |||
|75% | |||
|9% | |||
|Czy uważa Pan(i), że kościół katolicki powinien dopuścić osoby będące w związkach homoseksualnych do sakramentu małżeństwa | |||
|} | |} | ||
<noinclude>{{Przypisy}} | <noinclude>{{Przypisy}} |