1920
edycji
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(nowe hasło) |
(nowe badania) |
||
Linia 57: | Linia 57: | ||
|23% | |23% | ||
|Czy, Pana(i) zdaniem, są takie zawody, których nie powinni(y) wykonywać: homoseksualne kobiety, lesbijki? | |Czy, Pana(i) zdaniem, są takie zawody, których nie powinni(y) wykonywać: homoseksualne kobiety, lesbijki? | ||
|- | |||
|CBOS | |||
|PPS2 | |||
|<ref name="cbu2014">{{Cytuj książkę | nazwisko = Górska | imię = Paulina | nazwisko2 = Mikołajczak | imię2 = Małgorzata | tytuł = Postawy wobec osób homoseksualnych | wydawca = Centrum Badań nad Uprzedzeniami | miejsce = Warszawa | rok = 2014 | url = http://cbu.psychologia.pl/uploads/f_winiewski/PPS2%20raporty/Postawy%20wobec%20os%C3%B3b%20homoseksualnych%20PG%20MM%20ST%20poprawiony.pdf | język = pl}}</ref> | |||
|2013-06-01 (?) | |||
|2013-06-30 (?) | |||
|965 | |||
|48% | |||
|31% | |||
|21% | |||
|„Osobom homoseksualnym nie powinno się pozwalać na pracę z dziećmi” (7 stopniowa skala od 1-„Zdecydowanie się zgadzam” do 7-„Zdecydowanie się nie zgadzam”) | |||
|} | |} | ||
<noinclude>{{Przypisy}} | <noinclude>{{Przypisy}} |