1920
edycji
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(nowe hasło) |
(nowe badania) |
||
Linia 68: | Linia 68: | ||
|11% | |11% | ||
|Jak Pan(i) sądzi, czy osoby pozostające w stałym związku niebędące małżeństwem powinny mieć prawo do wspólnego opodatkowania z partnerem/partnerką? | |Jak Pan(i) sądzi, czy osoby pozostające w stałym związku niebędące małżeństwem powinny mieć prawo do wspólnego opodatkowania z partnerem/partnerką? | ||
|- | |||
|PBS | |||
| | |||
|<ref name="MNW">{{cytuj stronę | url = http://miloscniewyklucza.pl/doc/PostawyWobecRownosciMalzenskiejWPolsce_raportMNW.pdf | tytuł = Postawy wobec równości małżeńskiej w Polsce | data dostępu = 2016-05-01 | opublikowany = miloscniewyklucza.pl| język = pl}}</ref> | |||
|2015-05-01 (?) | |||
|2015-05-15 (?) | |||
|1000 | |||
|56% | |||
|34% | |||
|10% | |||
|Gdyby w najbliższej przyszłości w Polsce prawo było tworzone na nowo, czy wyraził(a)by Pan(i) zgodę na to, by osoby, które żyją w stałym związku z osobą tej samej płci miały prawo do wspólności majątkowej i wspólnego rozliczania podatków? | |||
|} | |} | ||
<noinclude>{{Przypisy}} | <noinclude>{{Przypisy}} |