Dyskusja użytkownika:WikiSysop

Z Encyklopedii LGBT
Skocz do: nawigacja, szukaj

Archiwum1

Przypisy / Bibliografia

Cześć, dawno tutaj nie zaglądałem. Widzę, że w nowych artykułach przepisy podawane są prawidłowo przez twórców nowych haseł. A jeżeli trafi się nieprawidłowe podanie przepisu to Mappy na bierząco to koryguje :)

Niemniej jednak widzę w dużej ilości artykułów brak źródeł w całym opisie hasła (przykłady: Rodziny z wyboru, Męska historia, Seks w wielkim mieście 2, Grubasy itd.) lub istnieją drobne pojedyncze odnośniki, które nie gwarantują wiarygodności (przykład: Kori Rae, Darla K. Anderson itd.). Powstaje tak zwana „twórczość własna”. W sumie nie jest ona zakazana w opisie Jak stworzyć nowe hasło ale z założenia Hopopedia jest rodzajem encyklopedii i myślę, że jednak wymaga podania źródeł informacji by zachować tak ważne naukowe podejście do sprawy. Co o tym myślisz? :) --Mitia (dyskusja) 16:01, 7 lip 2013 (CEST)

Witaj. Kwestię źródeł w hasłach o filmach dyskutowaliśmy w gronie administratorów. Źródła mają ułatwiać sprawdzenie tego co stanowić może ewentualną wątpliwość. W przypadku podstawowych informacji do haseł filmowych źródła za każdym razem byłyby te same: IMDB, filmweb, stopklatka itp. Są to serwisy na tyle popularne, że jest mało prawdopodobne by nasz czytelnik, znalazłszy hasło u nas, miał trudności ze znalezieniem tych źródeł w wyszukiwarce. Doszliśmy więc do wniosku, że podstawowe informacje o filmach można podawać bez źródeł. WikiSysop (dyskusja) 01:20, 9 lip 2013 (CEST)\
Rozumiem Twoje stanowisko w sprawie filmów, chociaż moim zdaniem powtarzalność źródeł w opisach filmowych nie jest podstawą by ich nie podawać ;) Moje pytanie nie dotyczyło wyłącznie filmów (tak się okazało, że w przykładzie ich było najwięcej) ale i innych haseł. Jedno z nich to Rodziny z wyboru.--Mitia (dyskusja) 08:13, 9 lip 2013 (CEST)

Zdjęcie

Cześć, jestem zmuszony prosić Cię o pilne usunięcie zdjęcia Plik:Waldek-krzys-homo-pl.jpg. Nie może ono być w tej formie prezentowane z powodów zgłoszonych do mnie zastrzeżeń na Wikipedii. Załaduję jego wykadrowaną wersję, zaakceptowaną na Wikipedii. Z góry dziękuję za szybką pomoc. Zboralski (dyskusja) 12:52, 19 lis 2013 (CET)

Dziękuję! Zboralski (dyskusja) 03:16, 21 lis 2013 (CET)

Rodzicielstwo LGBT, Małżeństwa osób LGBT, związki partnerskie

Chce zostać edytorem. Proszę, dajcie mi możliwość, ale proszę niech ktoś przejrzy moje edycje: Rodzicielstwo LGBT, Małżeństwa osób LGBT, związki partnerskie--Trzecimaja (dyskusja) 00:26, 29 lis 2014 (CET)

Zmiana linku

Witaj, myślę, że warto zmienić strukturę linku hasła Wyrko z Wyrko na Wyrko_(klub) – tak jak w innych klubach. Pozdrawiam --Mitia (dyskusja) 00:36, 30 sty 2015 (CET)

Radosna twórczość

Hej, moim zdanie to hasło „Festiwale współorganizowane przez Kim Lee” jest przesadą. Jeżeli już, to tytuł mógłby być „Festiwale Drag Queen w Polsce” albo jeszcze to jakoś skrócić. Info o Kim Lee na początku było by zbędne, ponieważ istnieje taka podstrona, więc jeżeli tam niema tej informacji, to można przenieść. Na razie nic nie robię, bo nie mam jasnej koncepcji co z tym tworem zrobić (pomijam fakt, ze brak źródeł – taka radosna twórczość). Może zwrócić się do autora, żeby to uporządkował..? albo usunąć..? Decyzja należy do Ciebie. --Mitia (dyskusja) 01:18, 30 sty 2015 (CET)

PS: Homopedia chyba zaczyna się powoli robić prywatną stroną Kim Lee :))

Czas na powrót na Wikipedię. Trzeba edytować istniejące artykuły, by spełniały najwyższą jakość. Konserwa która traktuje alergicznie fakt, że osoby homoseksualne mogą brać ślub, nie jest już tak liczna, jak kiedyś

J.w.